Czym różnią się od siebie Vostro, Latitude i XPS

Czym różnią się od siebie Vostro, Latitude i XPS

Dell ma trzy różne linie laptopów biznesowych: Vostro, Latitude i XPS. Laptopy z każdej linii zaspokajają specyficzne potrzeby i są przeznaczone dla konkretnych użytkowników. Poniżej przedstawiamy, co każda z nich wnosi do stołu. Vostro: Linia Vostro jest skierowana do profesjonalistów biznesowych. Wyposażona jest w funkcje ułatwiające wykonywanie zadań. Użytkownicy mogą wybierać między 14-calowym notebookiem Vostro a 15-calowym modelem Vostro dla graczy. Oba posiadają ekran antyodblaskowy, podświetlaną klawiaturę, opcjonalną łączność 3G oraz opcjonalną obsługę cyfrowego pióra. Posiadają również opcjonalne opcje łączności Bluetooth i USB.

Dlaczego warto kupić notebook Vostro?

Linia Vostro jest skierowana do profesjonalistów biznesowych. Jest wyposażona w funkcje, które ułatwiają załatwianie spraw. Użytkownicy mogą wybierać między 14-calowym notebookiem Vostro a 15-calowym modelem Vostro dla graczy. Oba wyposażone są w antyodblaskowy ekran, podświetlaną klawiaturę, opcjonalną łączność 3G oraz opcjonalną obsługę cyfrowego pióra. Posiadają również opcjonalne opcje łączności Bluetooth i USB. Seria Vostro to niedroga i niezawodna linia laptopów biznesowych. Notebooki są trwałe, wyposażone w wiele funkcji i mają niską cenę. Nadają się do lekkich zadań, takich jak tworzenie treści, komunikacja i podstawowa wydajność. Notebooki Vostro są wyposażone w wiele funkcji zwiększających wydajność i ułatwiających wykonywanie zadań. Niektóre z nich to antyodblaskowy ekran, podświetlana klawiatura, opcjonalna łączność 3G, opcjonalna obsługa pióra cyfrowego, opcjonalny interfejs Bluetooth i opcjonalne opcje łączności USB.

Jakie są różnice między notebookiem Latitude a modelem XPS?

Linia Latitude to najlepiej sprzedająca się linia biznesowa firmy Dell i najbardziej przystępna cenowo linia laptopów. Jest przeznaczona dla użytkowników o ograniczonym budżecie. Notebooki Latitude występują w różnych rozmiarach ekranu i są wyposażone w przystępne opcje cenowe. Laptopy z tej linii są również wyposażone w szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu stanowią doskonały wybór do codziennych zadań. Seria Latitude jest dostępna w wariantach 7- i 13-calowych. Cena 7-calowego notebooka Latitude wynosi 339 dolarów. Cena początkowa 13-calowego modelu wynosi 629 dolarów. Laptopy z tej serii są wyposażone we wbudowane lub opcjonalne podświetlane klawiatury, ekrany antyodblaskowe i opcjonalne pióra cyfrowe.

Dlaczego warto kupić notebook Latitude?

Notebooki Latitude to najlepiej sprzedająca się linia biznesowa firmy Dell i najbardziej przystępna cenowo linia laptopów. Laptopy te występują w różnych rozmiarach ekranu i są wyposażone w przystępne opcje cenowe. Notebooki Latitude są również wyposażone w szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu stanowią doskonały wybór do codziennych zadań. Seria Latitude jest dostępna w wariantach 7- i 13-calowych. Cena 7-calowego notebooka Latitude wynosi 339 dolarów. Cena początkowa 13-calowego modelu wynosi 629 dolarów. Notebooki Latitude są wyposażone we wbudowane lub opcjonalne podświetlane klawiatury, ekrany antyodblaskowe i opcjonalne pióra cyfrowe. Nadają się do podstawowych zadań cyfrowych, takich jak tworzenie treści, komunikacja i podstawowa produktywność.

Jakie są różnice między notebookiem Vostro w edycji dla graczy?

Vostro gaming edition to wydajny i niedrogi laptop do gier. Jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą mieć wydajny system do grania w wymagające gry. Edycja gamingowa ma wzmocnioną specyfikację, aby wspierać hardcorowe gry. Laptop posiada 17,3-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Intel Core i7 8. generacji, 16 GB pamięci RAM, grafikę NVIDIA GeForce GTX 1050 oraz dysk twardy o pojemności 1 TB. Vostro gaming edition ma taki sam design jak standardowy notebook Vostro. Ma obudowę o matowym wykończeniu i klawiaturę w srebrnym kolorze. Posiada również czarny gładzik. Edycja dla graczy ma te same porty i funkcje co standardowy Vostro.

Dlaczego warto kupić model XPS?

XPS to linia premium laptopów biznesowych firmy Dell. Są one przeznaczone dla użytkowników, którzy chcą mieć system z wyższej półki, wyposażony w funkcje umożliwiające obsługę ciężkich zadań. Notebooki XPS są najdroższe w gamie laptopów biznesowych. Notebooki XPS są dostępne w wariantach 2-w-1 i bez 2-w-1. Warianty 2-w-1 są wyposażone w opcjonalną odłączaną klawiaturę, która umożliwia przekształcenie urządzenia w tablet. Warianty bez klawiatury 2-w-1 mają nieco wyższą cenę – 1 999 USD. Laptopy XPS mają kanciastą i elegancką konstrukcję. Laptopy mogą być wyposażone w panele antyodblaskowe lub FHD. Pierwszy z nich ma matowe wykończenie, natomiast drugi posiada wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania. Modele XPS 2-w-1 i non-2-w-1 są wyposażone w szeroką gamę portów. Warianty 2-w-1 mają do wyboru tradycyjny lub opcjonalny port Thunderbolt 3. Warianty non-2-in-1 mają do wyboru takie porty jak czytnik kart SD, port USB Type-C i gniazdo słuchawkowe.

Podsumowanie

Linia Vostro skierowana jest do profesjonalistów biznesowych. Jest wyposażona w funkcje, które ułatwiają załatwianie spraw. Użytkownicy mogą wybierać między 14-calowym notebookiem Vostro a 15-calowym modelem Vostro dla graczy. Oba posiadają ekran antyodblaskowy, podświetlaną klawiaturę, opcjonalną łączność 3G oraz opcjonalną obsługę pióra cyfrowego. Posiadają również opcjonalne opcje łączności Bluetooth i USB. Linia Latitude to najlepiej sprzedająca się linia biznesowa firmy Dell i najbardziej przystępna cenowo linia notebooków. Laptopy te są dostępne w różnych rozmiarach ekranu i są przeznaczone dla użytkowników o ograniczonym budżecie. Notebooki Latitude mają różne rozmiary ekranu i są wyposażone w przystępne opcje cenowe. Laptopy z tej linii są również wyposażone w szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu stanowią doskonały wybór do codziennych zadań. XPS to linia premium laptopów biznesowych firmy Dell. Są one przeznaczone dla użytkowników, którzy chcą mieć wysokiej klasy system wyposażony w funkcje umożliwiające wykonywanie ciężkich zadań. Notebooki XPS są najdroższe w gamie laptopów biznesowych.

Powrót na górę