7 sposobów na zmianę koloru samochodu bez wydawania pieniędzy

7 sposobów na zmianę koloru samochodu bez wydawania pieniędzy

Przygotowanie samochodu do lata to zniechęcające zadanie. To prawie jak opieka nad zwierzęciem domowym, prawda? Więc co robisz? Rzucasz trochę wody i trochę jedzenia, aby utrzymać go szczęśliwym, ale to wszystko. Niestety, bycie przygotowanym oznacza wydawanie pieniędzy na rzeczy takie jak przyciemnianie, aby uzyskać taki sam efekt jak wydawanie gotówki na nowy samochód. Ale nie panikuj; istnieją inne sposoby na zmianę koloru samochodu bez płacenia za to. Oto 7 skutecznych sposobów na zmianę koloru samochodu bez wydawania pieniędzy.

Lights and painted patterns

Niektóre samochody mają wzorzyste malowanie, które można również wykorzystać do zmiany koloru samochodu poprzez blaknięcie farby, a następnie malowanie nad z innym kolorem. Na przykład, malowanie samochodu kolor, który jest jaśniejszy niż to, co jest farba, blaknięcie go w dół, a następnie malowanie nad z innym kolorem. To może być zbyt wiele pracy dla niektórych samochodów, ale warto spróbować. Jeśli jesteś po konkretnym wzorem, można spróbować szlifowanie farby off i malowanie na części wzoru. Być może trzeba będzie to zrobić wiele razy, ale to jest warte wysiłku dla niestandardowego efektu na swoim samochodzie.

Powłoki

Innym sposobem na zmianę koloru samochodu jest powłoka. Istnieje wiele powłok, które są podobne do farby i będą blaknąć w czasie, lub można zastosować je i mieć je zmienić kolor, gdy są one narażone na działanie promieni słonecznych. Powłoki są również świetne do ochrony koloru samochodu, ponieważ mają dłuższą żywotność niż farba.

Przygotowanie samochodu do lata to zniechęcające zadanie

Inne felgi i opony

Kiedy masz potrzebę zmiany koloru swojego samochodu, możesz zrobić kilka rzeczy. Możesz zmienić felgi i opony. Zmiana felg i opon spowoduje zmianę koloru samochodu. Obręcze mogą być malowane lub chromowane, aby nadać samochodowi inny wygląd. To może kosztować trochę więcej niż tylko zmiana farby, w zależności od produktu. Zmiana opon może być kosztowna, w zależności od tego, jak stare są, ale warto, jeśli chcesz zmienić kolor samochodu bez wydawania pieniędzy.

Naklejki na zderzaki

Posiadanie naklejki na zderzak wydrukowanej i umieszczonej na samochodzie to świetny sposób na zmianę koloru samochodu bez wydawania pieniędzy. Wystarczy kupić naklejkę, która ma kolor, który chcesz i zmienić go, gdy chcesz zmienić kolor swojego samochodu. Możesz także stworzyć własne naklejki i zmienić kolor swojego samochodu bez wydawania pieniędzy.

Kolor wnętrza

Zmiana koloru wnętrza zmieni również kolor dywanów i siedzeń, ale może nie być tak trwała jak zmiana koloru zewnętrznego. Istnieją barwniki wewnętrzne, które są na bazie wody i będą zmieniać kolor z czasem w zależności od tego, ile światła słonecznego otrzymuje Twój samochód. Tak więc, jeśli nie szukasz trwałej zmiany, są to świetne sposoby, aby zmienić kolor swojego samochodu bez wydawania pieniędzy.

Powłoki winylowe i sztuczna skóra

Teraz są to trochę niestandardowe rozwiązania, ale są skuteczne. Możesz użyć powłok, aby zmienić kolor swojego samochodu i powłoki winylowe są świetne do zmiany koloru samochodu. Są one łatwe do zastosowania i są w ogromnej gamie kolorów. Sztuczna skóra to także świetny sposób na zmianę koloru samochodu bez wydawania pieniędzy. Jest tańszy niż winyl i również łatwy do zastosowania.

Przyciemniane okna

Kolejnym skutecznym sposobem na zmianę koloru samochodu bez wydawania pieniędzy są przyciemniane szyby. Przyciemnianie okien nie tylko zmieni kolor twojego samochodu, ale także zmieni sposób, w jaki świat zewnętrzny patrzy na twój samochód, co jest wspaniałym uczuciem, zwłaszcza jeśli jeździsz nudnym samochodem.

Wreszcie

Jeśli szukasz sposobu, aby zmienić kolor swojego samochodu (https://primedetailing.pl/czas-na-nowe-auto-nie-lepiej-zmien-jego-kolor/) bez wydawania pieniędzy, rozważ malowanie felg i opon. Felgi i opony mogą być pomalowane w różnych kolorach, co może zmienić wygląd Twojego samochodu i nadać mu zupełnie nowy wygląd i charakter. A jeśli nie chcesz zmieniać koloru swojego samochodu, zawsze możesz pomalować swoje felgi i opony, które mogą dać swojemu samochodowi nowe uczucie i nowy wygląd.

Powrót na górę